"Yüksek kaliteli sonuçlar sadece 5-7 iş günü içinde verilebilmektedir. "
Yüksek kaliteli sonuçlar sadece 5-7 iş günü içinde verilebilmektedir.
ASTM D6866 metotunun ortak geliştiricisiyiz.
ASTM D6866 metotunun ortak geliştiricisiyiz.
1979 yılından beri Karbon-14 ölçümlerinde dünya lideriyiz.
1979 yılından beri Karbon-14 ölçümlerinde dünya lideriyiz.

Biyoiçerik Analizi ve Ürün Doğallığı Tespiti

Beta Analytic Hakkında

Merkezi Miami, Florida'da bulunan Beta Analytic, biyoiçerik analizi ve yenilenebilir karbon ölçümleri gibi hizmetleri bilim insanlarına, devlet ve ticari kurumlara uzun yıllardır sunmaktadır. Beta Analytic, 1979 yılından beri Karbon-14 analizlerinde hem hızı hem de kalitesi nedeniyle en çok tercih edilen laboratuvar olup, başka hiçbir merkezin sahip olmadığı bir tecrübeye sahiptir.

Beta Analytic, 2008 yılından beri Perry Johnson laboratuvarı tarafından düzenli olarak ISO/IEC 17025:2005 akreditasyonu için denetlenmekte ve her yıl belgesini yenilemektedir.

Laboratuvar, tüm analizler için Hızlandırılmış Kütle Spektrometrisi (AMS) kullanmaktadır. AMS ile mümkün olan en yüksek hassasiyet ve kalite ile sonuçlar hazırlanmaktadır. Tüm analizlerimiz, laboratuvarımızda kendi çalışanlarımızca yapılmaktadır. Beta Analytic, yapay yollarla elde edilmiş olan Karbon-12, Karbon-13, Karbon-14 ya da diğer izotopları analiz için kabul etmemektedır.

Laboratuvarımız, mümkün olan tüm koşullarda sizlerden gelen taleplere 24 saat için cevap vermeyi hedeflemektedir.

Haberler & Etkinlikler

Beta Analytic 2019 Holiday Schedule

Please be informed that the Miami lab will be closed during these periods (all dates inclusive):
• May 27 (Memorial Day) • July 4 (Independence Day) • September 2 (Labor Day) • November 28-29 (Thanksgiving Holiday) • December 23, 24, 25, 26 (Christmas Holiday) • January 1, 2020 (New Year's Day)
Read More

BioPreferred Program – Choosing a Qualified Lab for Biobased Content Testing

Not all laboratories providing ASTM D6866 biobased content testing are qualified to provide such service to applicants of the U.S. Department of Agriculture's BioPreferred Program. Biobased content testing labs must first be accepted by Safety Equipment Institute (SEI), the manager of the BioPreferred Program's Product Certification and Labelling initiative. SEI requires that labs must be ISO 17025-accredited, have no direct exposure to artificial carbon-14 and can demonstrate capability to perform ASTM D6866 testing. Read More