"Yüksek kaliteli sonuçlar sadece 3-5 iş günü içinde verilebilmektedir. "
Yüksek kaliteli sonuçlar sadece 3-5 iş günü içinde verilebilmektedir.
ASTM D6866 metotunun ortak geliştiricisiyiz.
ASTM D6866 metotunun ortak geliştiricisiyiz.
1979 yılından beri Karbon-14 ölçümlerinde dünya lideriyiz.
1979 yılından beri Karbon-14 ölçümlerinde dünya lideriyiz.

Biyoiçerik Analiz Hizmetlerimiz

Beta Analytic Hakkında

ISO/IEC 17025:2005 akreditasyonlu, ABD'nin Miami şehrinde bulunan Beta Analytic, biyoiçerik tespiti/ yenilebilir karbon oranı tespiti gibi analizleri biliminsanları, mühendisler, sanayi kuruluşları ve devlet ofisleri için başarıyla yapmaktadır.

Beta Analytic, 1979 yılından beri Karbon-14 ölçümlerinde dünya lideridir. Dünyanın en çok sayıda analiz yapan ve en tecrübeli laboratuvarıdır. Laboratuvar, tüm analizler için en yüksek hassasiyet ve doğruluğu veren, yüksek teknoloji ürünü Hızlandırılmış Kütle Spektrometrisi (AMS) kullanmaktadır.

Katı, sıvı ya da gaz maddelerin içeriğinde bulunan karbonun, fosil ya da biyoiçerikli olup olmadığını söyleyebilen, ASTM D6866 standardının geliştirilmesinde, BETA, uzman danışman olarak görev almıştır.

BETA, 2008 yılından beri, Perry Johnson Laboratory Accreditation tarafından ISO/IEC 17025:2005 akreditasyonu için denetlenmektedir.Bu akreditasyon, bir radyokarbon yaş tayini laboratuvarının sahip olabileceği en üst kalite standartı olup, hem teknik olarak hem de yönetim olarak laboratuvarın kalitesini yansıtmaktadır.

Haberler & Etkinlikler

Beta Analytic 2018 Holiday Schedule

Please be informed that the Miami lab will be closed during these periods (all dates inclusive): • May 28 (Memorial Day) • July 4 (Independence Day) • September 3 (Labor Day) • November 22-23 (Thanksgiving Holiday) • December 24, 25, 26 (Christmas Holiday) • January 1, 2019 (New Year’s Day)

How Carbon-14 Analysis Enhances Garlic Oil Quality Control

Garlic oil is vulnerable to economically motivated adulteration and misleading or false labeling. ISO 17025-accredited natural products testing lab Beta Analytic selected garlic oil as subject of a case study precisely because of these reasons and to highlight the need for strict quality control measures for essential oils. Beta Analytic tested five garlic oil samples […]