"Yüksek kaliteli sonuçlar sadece 3-5 iş günü içinde verilebilmektedir. "
Yüksek kaliteli sonuçlar sadece 3-5 iş günü içinde verilebilmektedir.
ASTM D6866 metotunun ortak geliştiricisiyiz.
ASTM D6866 metotunun ortak geliştiricisiyiz.
1979 yılından beri Karbon-14 ölçümlerinde dünya lideriyiz.
1979 yılından beri Karbon-14 ölçümlerinde dünya lideriyiz.

Biyoiçerik Analiz Hizmetlerimiz

Beta Analytic Hakkında

ISO/IEC 17025:2005 akreditasyonlu, ABD'nin Miami şehrinde bulunan Beta Analytic, biyoiçerik tespiti/ yenilebilir karbon oranı tespiti gibi analizleri biliminsanları, mühendisler, sanayi kuruluşları ve devlet ofisleri için başarıyla yapmaktadır.

Beta Analytic, 1979 yılından beri Karbon-14 ölçümlerinde dünya lideridir. Dünyanın en çok sayıda analiz yapan ve en tecrübeli laboratuvarıdır. Laboratuvar, tüm analizler için en yüksek hassasiyet ve doğruluğu veren, yüksek teknoloji ürünü Hızlandırılmış Kütle Spektrometrisi (AMS) kullanmaktadır.

Katı, sıvı ya da gaz maddelerin içeriğinde bulunan karbonun, fosil ya da biyoiçerikli olup olmadığını söyleyebilen, ASTM D6866 standardının geliştirilmesinde, BETA, uzman danışman olarak görev almıştır.

BETA, 2008 yılından beri, Perry Johnson Laboratory Accreditation tarafından ISO/IEC 17025:2005 akreditasyonu için denetlenmektedir.Bu akreditasyon, bir radyokarbon yaş tayini laboratuvarının sahip olabileceği en üst kalite standartı olup, hem teknik olarak hem de yönetim olarak laboratuvarın kalitesini yansıtmaktadır.

Haberler & Etkinlikler

Personal Care Products in the USDA BioPreferred Program

The demand for natural products has seen continued growth over many years with Persistence Market Research predicting the natural and organic personal care market to exceed USD 21 million by 2024. With the strength of the demand for natural products, it has become ever more important for businesses to be able to differentiate their biobased […]

Food Coloring – Natural or Synthetic?

The food industry has seen a greater demand for naturally sourced additives compared to synthetic ones, and this is particularly true for food coloring and dyes. Business consulting firm Grand View Research predicts that the natural food coloring market will reach USD 2.5 billion by 2025. As the market grows, being able to detect the […]